arrow Logowanie
arrow Newsletter

Hurtownia narzędzi TORMET – o nasHurtownia narzędzi TORMET istnieje od 1992 roku. Na przestrzeni minionych lat firma intensywnie się rozwijała, tworząc nowe oddziały hurtowni oraz rozszerzając nie tylko swój asortyment, ale również bazę biurowo-magazynową.

Pierwszy asortyment, jaki zaoferowaliśmy naszym klientom, to narzędzia skrawające, które stanowią niezbędne wyposażenie obrabiarek warsztatowych i przemysłowych. Wśród dostępnych produktów znalazły się wówczas płytki wieloostrzowe, gwintowniki, narzynki i wiertła, których jakość gwarantowały znane polskie i zagraniczne marki. Przez około ćwierć wieku systematycznego rozwijania naszej działalności, do asortymentu dodawaliśmy kolejne działy. Uległ on znacznemu rozszerzeniu o narzędzia ręczne, montażowe i specjalne oraz szereg materiałów pomocniczych.

Dzień dzisiejszy to bardzo bogata oferta narzędzi do obróbki mechanicznej wiórowej i bezwiórowej, do obróbki ręcznej i prac ślusarskich oraz instalacyjnych. Oferujemy nie tylko wyposażenie maszyn, ale również specjalistyczne narzędzia pomiarowe, elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne oraz urządzenia z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.

 

 

Doradztwo techniczne i profesjonalna obsługa


Ambicją właścicieli i pracowników  tworzących firmę jest osiągnięcie wysokiego poziomu w zakresie profesjonalnej obsługi klienta. Z tego względu nawiązaliśmy współpracę z czołowymi na rynku producentami narzędzi. W naszym asortymencie znalazły się narzędzia montażowe, spawalnicze, pomiarowe oraz akcesoria takich marek, jak: Jonnesway, Beta, Stahlwille, Bahco, VBW, Makita, Metabo,  Klingspor, Fanar, Fenes, Wapienica i wielu innych renomowanych producentów. Do dnia dzisiejszego podpisaliśmy kilkadziesiąt umów przedstawicielskich z firmami, które podjęły współpracę z naszą hurtownią.


Naszym klientom oferujemy usługę znakowania laserowego jaką świadczymy od niedawna na profesjonalnym laserze o polu roboczym 110x110mm.
Serdecznie zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Czeka na Ciebie sklep z narzędziami w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Brodnicy, Olsztynie, Płocku. Zachęcamy też do kontaktów z naszymi doradcami technicznymi.

AFAFA