arrow Logowanie

Kontakt

Formularz kontaktowy
TORMET Sp. z.o.o - Sp. K.
ul. Jodłowa 30 - dojazd ulicą Czereśniową
Toruń 87-100

Godziny otwarcia:
Pn-Pt:     od 7.00 do 16.00

 


Telefon i fax ogólny do działu handlowego
Tel.  (056) 657-12-00
Fax. (056) 657-12-20
Email: tormet.sprzedaz@tormet.com.pl

 

 

Prezes Zarządu
Andrzej Szelągowski
Tel. (056) 657-12-09
Fax (056) 657-12-20

 

Wiceprezes Zarządu
Leszek Anusiak
Tel. (056) 657-12-08
Fax (056) 657-12-21

 

Dyrektor Handlowy
Ryszard Ciucias
Tel. (056) 657-12-05
Fax (056) 657-12-21

 

Kierownik Działu Handlowego
Henryk Bartosiński
Tel. (056) 657-12-01
Fax (056) 657 12-20
Email: tormet.sprzedaz@tormet.com.pl

 

Sprzedaż internetowa             

Tomasz Bykowski
Tel. (056) 657-12-24
Tel. (056) 657-12-02
Email: tomasz.bykowski@tormet.com.pl

 

Handlowcy
Przemysław Lipkowski
Tel. (056) 657-12-04
Email: przemekl@tormet.com.pl

 

Roman Waszak
Tel. (056) 657-12-03
Email: romanw@tormet.com.pl

 

Jarosław Pluskota
Tel. (056) 657-12-15
Email: jarekp@tormet.com.pl

 

Michał Rudnicki
Tel. (056) 657-12-23
Email: michal.rudnicki@tormet.com.pl

 

Marketing

Kierownik Działu Marketingu

Sławomir Korolko
Tel. (056) 657-12-06
Fax (056) 657-12-21
Email: korolkos@tormet.com.pl

 

Specjalista ds Marketingu
Marcin Bordewicz
Tel.  (056) 657-12-19
Fax. (056) 657-12-21
Email: marcinb@tormet.com.pl

 

Zaopatrzenie

Kierownik Działu Zaopatrzenia

Kornel Beszczyński
Tel.  (056) 657-12-27
Fax. (056) 657-12-21
Email: kornelb@tormet.com.pl

 

Specjalista ds zaopatrzenia
Tadeusz Truś
Tel.  (056) 657-12-16
Fax. (056) 657-12-21
Email: tadeuszt@tormet.com.pl

 

Magazyn

Kierownik Magazynu

Szymon Wieczerzak
Tel.  (056) 657-12-14
Fax. (056) 657-12-21
Email: szymonw@tormet.com.pl

 

Reklamacje i Usługi
Sławomir Dobiesz
Tel. (056) 657-12-14
Email: slawomir.dobiesz@tormet.com.pl

 

Księgowość

Główny Księgowy

Jacek Lipski
Tel.   (056) 657-12-11
Fax   (056) 657-12-21
Email: jacekl@tormet.com.pl

 

Księgowe
Elżbieta Czekaj
Tel. (056) 657-12-22

 

Anna Włodarczyk
Tel. (056) 657-12-12
Email: tksiegowosc@tormet.com.pl

 

Kasa
Agnieszka Grińska
Tel. (056) 657-12-13

 

Przedstawiciel handlowy:

Waldemar Ikier
tel.: 663-040-707
Email: waldeki@tormet.com.pl