Logowanie

Hurtownia narzędzi TORMET istnieje od 1992 roku. Na przestrzeni minionych lat firma intensywnie się rozwijała, tworząc nowe oddziały hurtowni oraz roszerzając nie tylko swój asortyment, ale również bazę biurowo-magazynową. Z dniem 1.07.2009 firma zmieniła nazwę na TORMET Sp. z o.o. - Sp. K.


Początki to handel narzędziami skrawającymi takimi jak: płytki wieloostrzowe, gwintowniki, narzynki i wiertła.

Dzień dzisiejszy to bardzo bogata oferta narzedzi do obróbki mechanicznej wiórowej i bezwiórowej, do obróbki ręcznej i prac ślusarskich oraz instalacyjnych, narzędzia pomiarowe, elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne oraz urządzenia z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.


Ambicją właścicieli i pracowników  tworzących firmę jest chęć profesjonalnej obsługi klienta. Z tego względu nawiązano współpracę z czołowymi na rynku producentami narzędzi.


Do dnia dzisiejszego jest to kilkadziesiąt podpisanych umów przedstawicielskich z firmami, które podjęły współpracę z naszą hurtownią.


W 2005 roku otwarta została profesjonalna ostrzalnia pił tarczowych, w której usługi ostrzenia wykonywane są na półautomatach szlifierskich firmy VOLLMER.


Serdecznie zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Brodnicy, Olsztynie, Płocku oraz do kontaktów z naszymi doradcami technicznymi.